Ukázková lekce – Petr Klempa – Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom – Online kurz

Ukázková lekce online kurzu ‚‚Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom‘‘

Filtrování fotografií a zkratky v Adobe Lightroom

Recenze

Pokud nevíš v Lightroomu kam kliknout
Marian C.

Jednoduchý kurz se super informacemi pro začátečníka. Před kurzem jsem jen lehce pracovat s pár úpravami, teď už si troufnu na třídění fotek, pokročilejší úpravy a dokonce jsem si i vytvořil svůj preset.

Dozvíte se, jak efektivně pracovat s fotkami a jak si v tom zachovat pořádek
Patrik K.

Ať už nějakou chvíli fotíte nebo teprve začínáte, Petr skvěle vysvětlí to, jakým způsobem pracuje a jak nad fotkou přemýšlí. V kurzu se dozvíte, jak s fotkami efektivně pracovat a jak si v tom zachovat pořádek. Tenhle kurz můžu opravdu doporučit.

Základy Lightroomu snadno a jasně
Jana P.

Základy Lightroomu snadno a jasně, žádná zbytečná omáčka okolo. Petr hezky vysvětluje, jak upravuje fotky a jak na nich pracuje jako celek. Kurz mi pomohl nebát se Lightroomu a konečně začít upravovat jinak než přes filtry v telefonu. Díky!

Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom

Chceš umět upravovat fotky jako profesionální fotograf? Nauč se ovládnout jeden z nejlepších nástrojů na úpravu fotek – Adobe Lightroom. Tento online kurz obsahuje 11 lekcí, ve kterých tě Petr Klempa naučí základy Adobe Lightroom od importu fotografií, přes jejich třídění, úpravu, až po vytvoření vlastního presetu a finálního exportu. Odhal Petrovo tajné tipy a triky pro práci s Lightroomem a nahlédni do jeho workflow, které používá každý den.

11 VÝUKOVÝCH VIDEÍCH

LEKCE VE 4K ROZLIŠENÍ

PŘÍSTUP DO DISKUZNÍ SKUPINY

Cena zahrnuje:

990 Kč

Včetně DPH

Požadavky na kurz: Lightroom Classic 8 a vyšší, nebo předplatné Lightroom CC.

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Pro tyto případy obsahuje tento online kurz soukromou diskuzní skupinu, kde můžeš s Petrem vyřešit svůj problém nebo sdílet výsledky své práce.

Co se v online kurzu naučíš