Online kurz Jak navrhnout dokonalý e-book – Lenka Coates

Navrhni si svůj dokonalý e-book

17 VÝUKOVÝCH VIDEÍCH + 3 BONUSOVÉ LEKCE

VÍCE NEŽ 2,5 HODINY OBSAHU

PŘÍSTUP DO DISKUZE POD LEKCEMI A DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY S LENKOU

Titulní strana je první část e-booku, kterou lidé, nebo klienti uvidí a může být také částí poslední. Špatný první dojem může v tomto případě zničit dlouhé týdny vaší skvělé práce. Atraktivní hlavní strana vyzařuje kvalitu a hodnotu. Zní to možná povrchně, ale v tomto případě máš jen jednu možnost zaujmout.

Lence trvalo několik měsíců a e-booků, než našla ten pravý postup. Nyní už pravidelně navrhuje e-booky pro své klienty, kteří se za ní rádi vrací. Chceš to umět taky? Právě pro tebe je tu online kurz dokonalého magnetu, ve kterém ti Lenka ukáže svou osvědčenou strategii a naučí tě, jak si v Canvě (stačí ti verze zdarma) vytvořit neodolatelný e-book. 

Lenka je prostě Canva hvězda! Její kurz mě nesmírně rozšíříl obzory. Moc se mně líbily nejrůznější vychytávky a doporučení, kterýma nás Lenka zásobila. Ať už to bylo třeba, jak získat barvu z obrázku, tipy kde se inspirovat v grafice, kde stáhnout nebo koupit ikony pro své projekty atd. Nejvíce ale oceňuji s jakou laskavostí a radostí předávala své know-how a vedla celý kurz. To se jen tak nevidí a je to pro mě v tomhle velkou inspirací!
Klára Hrozínková
Virtuální asistentka

Co se v online kurzu naučíš

Jak Kurzeo online kurzy fungují

Prohlédni si lekci zdarma

Lekce 4 – část 1: Barvy

Lenka je lektorka Canvy a Social Media Manager. Pomáhá malým a středním podnikatelům vytvořit si online prezentaci snů pomocí grafického nástroje Canva.

Je také zakladatelkou největší Canva skupiny v České republice.

Recenze

Úplně jsem tomu propadla
Helena Horáková

Lenčin kurz byl pro mě velkým překvapením. Věděla jsem, že Canva je prima grafický program. Ale teprve s Lenkou jsem se dozvěděla, jaká kouzla se s ním dají vytvořit. Její triky a postupy jsou senzační. Úplně jsem tomu propadla. Helena Horáková

Její videa jsou k nezaplacení
Helena Haluzová - verhal.cz

Lenka úžasně a jednoduše vysvětluje základy a všechny vychytávky! A její videa jsou k nezaplacení. Ukázala mi spoustu nápadů a detailů a má práce v Canvě se tak posunula o několik stupňů. Její rady a hlavně podpora člověka úplně nabíjí optimismem a chutí se pouštět do stále nových projektů. ❤️

Její video návody jsou skvělé a srozumitelné
Andy Palová

Díky Lence jsem se naučila používat Canvu. A to není všechno! Díky Lence umím vytvořit prezentaci, přání, příspěvky na sociální sítě a spousty dalších věcí. Ukázala mi kde a jak najdu fonty ke svým příspěvkům. Její video návody jsou skvělé, srozumitelné. Lenka je pohotová, pokud je potřeba s něčím poradit ohledně Canvy. Leni, moc děkuji!

Obsah online kurzu

Podívej se do detailu na jednotlivé lekce.

Každý e-book se skládá z několika částí. Lenka ti ukáže ty, které by ve svém e-booku neměly chybět. Strategicky si e-book rozdělíš, vytvoříš si seznam přesně pro svůj a e-book a na tyto části pak budete společně tvořit šablonu v lekci číslo 7.

Již na začátku tvorby e-booku je nutné myslet i na své sociální sítě. Lenka pro tebe vytvořila social media kalendář, do kterého si můžeš v průběhu kurzu zapisovat poznámky. Jaké? To se dozvíš v této lekci.

V této lekci si uděláš menší průzkum a inspiruješ se titulními stránkami knih na českém trhu. Jak vypadají titulní strany nejprodávanějších knih a co si z nich můžeš vzít?

Lenka ti ukáže 3 svá oblíbená místa, kam si chodí pro inspiraci. Naučíš se je používat nejen pro tvorbu e-booku, ale i další projekty. Lenka ti vysvětlí, co je to inspirativní nástěnka (mood-board) a proč je důležité ji mít pro každý větší projekt.

V této lekci si začneš tvořit inspirativní nástěnku pro svůj projekt. Podíváš se na to, kde najít barvy a jak je vygenerovat z obrázku.

Lenka odtajní další online nástroj, který musíš znát! Tenhle nástroj dokáže vygenerovat barvy z obrázku a můžeš se díky v něm také nechat inspirovat nekonečným množstvím barevných palet.

Jak kombinovat fonty dohromady, kde načerpat inspiraci pro fonty, kde si stáhnout fonty zdarma a jak vygenerovat fonty z webové stránky, jejíž fonty se ti líbí? O tom je první část páté lekce.

Prozkoumej, jak na snadné formátování textu v Canvě.

V Canvě lze najít krásné fonty zdarma, ne vždy jsou však součástí PowerPointu a nebudou tak fungovat. V této lekci se dozvíš, jak stáhnout fonty a nahrát je do PowerPointu. Dozvíš se také trik, díky kterému bez otevření aplikace zjistíš, jaké fonty podporuje tvůj PowerPoint.

Ve této lekci ti Lenka vysvětlí, jak se pohybovat na stránce, která obsahuje 50 kombinací Google fontů, které si můžete stáhnout zdarma. Lepší stránku nenajdete.

V této lekci Lenka ukáže několik online služeb, díky kterým budeš moci stahovat obrázky pro své projekty. Také ti prozradí triky, jak fotografie správně vyhledávat.

Po krátké rekapitulaci předchozích lekcí začneš společně s Lenkou vytvářet šablonu pro svůj e-book.
BONUS KE STAŽENÍ: Nechce se ti začínat s designem e-booku od nuly? Lenka navrhla speciální šablonu, kterou můžeš použít pro svůj projekt. Šablona je plně editovatelná (lze vyměnit barvy, fonty a fotky za vlastní). A také je ve dvou formátech, A4 a A5.

Chceš si vytvořit pracovní sešit pro své klienty? Lenka tě naučí, jak v Canvě vytvořit grafy, seznamy a tabulky.

Jak vytvořit grafy v Canvě v brandových barvách a jak do grafu v Canvě vložit data přímo z Excelu? To vše ti Lenka ukáže v druhé části osmé lekce.

Chceš umět vytvořit vyplňovatelné PDF? Lenka ti prozradí tajný nástroj, kterým si takové PDF vytvoříš. Díky tomu lze ušetřit náklady klientů za tisk a také šetřit přírodu.

Naučíš se, jak bezpečně a rychle převést text z Wordu do Canvy. Tato lekce je pro ty, kteří nechtějí formátovat e-book v PowerPointu.

V této lekci tě Lenka naučí, jak bezpečně převést Canva šablonu do PowerPointu, jak nastavit automatické číslování stránek v PowerPointu, jak nastavit své fonty a jak otevřít Word dokument v PowerPointu.

Naučíš se 3 způsoby, jak vytvořit 3D knihu přímo v Canvě. Tuto grafiku budeš moci použít na webu, na sociálních sítích, v newsletteru, či kdekoliv jinde.

Vytvoříš si profesionální mockupy prostřednictvím integrace SmartMockups. Lenka ti ukáže, jak vytvořit účet, jak ho propojit s Canvou a jak si navrhnout profesionální 3D knihy, čtečky atd., které budeš moci použít jako příspěvky na sociální sítě.

V posledním bonusu ti Lenka ukáže grafickou strategii, kterou již několik let používá pro tvorbu příspěvků na sociální sítě. Zjistíš 9 věcí, které můžeš sdílet na sociálních sítích a také, jaké je Lenky doporučení pro úspěch.

17 videí + 3 bonusová videa

Více než 2,5 hodiny obsahu

Přístup do diskuzní skupiny

Online kurz zahrnuje:

990 Kč

Cena je včetně DPH

Pro koho je kurz určený

Pro koho není kurz určený

„První dojem trvá pouze sedm sekund. Během této krátké chvíle se návštěvník vaší webové stránky rozhodne, zda si váš e-book stáhne, či nikoliv.“

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Právě pro tyto případy obsahuje tento kurz i odemčenou sekci komentářů pod jednotlivými lekcemi a také soukromou diskuzní skupinu, kde můžeš s Lenkou vyřešit svůj problém či sdílet výsledky své práce.