Ukázková lekce – Canva pro začátečníky – Lenka Coates

Ukázková lekce online kurzu ‚‚Canva pro začátečníky‘‘

Lekce 26: Styl

Recenze

Úplně jsem tomu propadla
Helena Horáková

Lenčin kurz byl pro mě velkým překvapením. Věděla jsem, že Canva je prima grafický program. Ale teprve s Lenkou jsem se dozvěděla, jaká kouzla se s ním dají vytvořit. Její triky a postupy jsou senzační. Úplně jsem tomu propadla. Helena Horáková

Její videa jsou k nezaplacení
Helena Haluzová - verhal.cz

Lenka úžasně a jednoduše vysvětluje základy a všechny vychytávky! A její videa jsou k nezaplacení. Ukázala mi spoustu nápadů a detailů a má práce v Canvě se tak posunula o několik stupňů. Její rady a hlavně podpora člověka úplně nabíjí optimismem a chutí se pouštět do stále nových projektů. ❤️

Její video návody jsou skvělé a srozumitelné
Andy Palová

Díky Lence jsem se naučila používat Canvu. A to není všechno! Díky Lence umím vytvořit prezentaci, přání, příspěvky na sociální sítě a spousty dalších věcí. Ukázala mi kde a jak najdu fonty ke svým příspěvkům. Její video návody jsou skvělé, srozumitelné. Lenka je pohotová, pokud je potřeba s něčím poradit ohledně Canvy. Leni, moc děkuji!

Přidej se a hned sleduj.

Diskuzní skupina součástí.

Jednorázová platba.

Online kurz Canvy pro začátečníky

Lenka Coates
Lektorka Canvy

Chceš si umět vytvořit grafiku pro své podnikání a sociální sítě? Chceš se na svých sociálních sítích prezentovat pravidelně a nezávisle na tom, kdy bude mít tvůj grafik čas? Složité grafické programy tě děsí a nemáš na ně čas? Vytvoř si svou vlastní grafiku rychle, levně a kvalitně pomocí online grafického nástroje Canva.

40 VÝUKOVÝCH VIDEÍ

3,5 HODINY OBSAHU

PŘÍSTUP DO DISKUZE POD LEKCEMI A DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY S LENKOU

Cena zahrnuje:

2 590 Kč

Včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Authors. Produkce tohoto kurzu je zajištěna lektorem.

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Právě pro tyto případy obsahuje tento kurz i odemčenou sekci komentářů pod jednotlivými lekcemi a také soukromou diskuzní skupinu, kde můžeš s Lenkou vyřešit svůj problém či sdílet výsledky své práce.

Co se v kurzu naučíš

Buď součástí komunity

Chceš se dozvědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Právě pro tyto případy obsahuje tento kurz i odemčenou sekci komentářů pod jednotlivými lekcemi a také soukromou diskuzní skupinu, kde můžeš s Lenkou vyřešit svůj problém či sdílet výsledky své práce.