Ukázková lekce – Komunikace – Lukáš Adam

Ukázková lekce online kurzu ‚‚Základy sebevědomé komunikace‘‘

Lekce 3: Dech a dechová opora

Recenze

Doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat a zdokonalit se v komunikaci
Tom Urban, senior manager

Na spolupráci s Lukášem se mi líbí, že je forma výuky zábavná a systematicky na sebe navazuje. Doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat a zdokonalit se v komunikaci, ať už je to veřejný projev, vystupování před kamerou nebo komunikace v běžném životě.

Lekce s Lukášem si nenechám ujít, jelikož se tato investice okamžitě projevuje v obchodních jednáních i životě
Bc. JAN ŠAMÁREK, investiční a hypoteční specialista

S Lukášem spolupracuji na individuální týdenní bázi přes rok. Mé zadání bylo zlepšit slovní vyjadřování při obchodním jednání. Lukáš k práci přistupuje naprosto profesionálně a zkušeně. Má přesnou kostru, která vede od úplných začátků, a to držení těla, práce s dechem, posazení hlasu, gestikulace, atd. Na těchto základech se staví další výcvik spočívající v korekci slovních překlepů, překonávání zóny komfortu, minutové vystupování bez přípravy i delší celky na připravené téma. Pracovně jsem hodně vytížený, ale lekce s Lukášem si nenechám ujít, jelikož se tato investice okamžitě projevuje v obchodních jednáních i životě.

Základy sebevědomé komunikace

Lukáš Adam
Herec

Bojíš se mluvit na veřejnosti? Chceš umět sebevědomě a profesionálně komunikovat? Lukáš tě v 10 lekcích online kurzu provede psychofyzickým základem komunikace a ve 14 cvičeních si vyzkoušíš všechny nové znalosti, které ti Lukáš ze své praxe v tomto online kurzu předá.

Naučíš se pracovat s tělem, hlasem i dechem, procvičíš si sociální role, komunikační zóny a budeš rozvíjet své sebevědomí, přirozenost, charisma a ještě mnohem víc.

10 VÝUKOVÝCH VIDEÍCH VE 4K ROZLIŠENÍ

14 PRAKTICKÝCH CVIČENÍ

PŘÍSTUP DO DISKUZNÍ SKUPINY + KOMENTÁŘE POD LEKCEMI

‚‚Na spolupráci s Lukášem se mi líbí, že je forma výuky zábavná a systematicky na sebe navazuje. Doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat a zdokonalit se v komunikaci, ať už je to veřejný projev, vystupování před kamerou, nebo komunikace v běžném životě.‘‘
Tom Urban, senior manager

Cena zahrnuje:

1 790 Kč

Včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Co se v kurzu naučíš

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Pro tyto případy online kurz obsahuje soukromou diskuzní skupinu a komentáře pod jednotlivými lekcemi, kde můžeš s Lukášem a ostatními studenty řešit dotazy nebo sdílet výsledky své práce.