Ukázková lekce – Lenka Coates – Jak navrhnout dokonalý e-book

Ukázková lekce online kurzu ‚‚Jak navrhnout dokonalý e-book‘‘

Lekce 4 - část 1: Barvy

Recenze

Úplně jsem tomu propadla
Helena Horáková

Lenčin kurz byl pro mě velkým překvapením. Věděla jsem, že Canva je prima grafický program. Ale teprve s Lenkou jsem se dozvěděla, jaká kouzla se s ním dají vytvořit. Její triky a postupy jsou senzační. Úplně jsem tomu propadla. Helena Horáková

Její videa jsou k nezaplacení
Helena Haluzová - verhal.cz

Lenka úžasně a jednoduše vysvětluje základy a všechny vychytávky! A její videa jsou k nezaplacení. Ukázala mi spoustu nápadů a detailů a má práce v Canvě se tak posunula o několik stupňů. Její rady a hlavně podpora člověka úplně nabíjí optimismem a chutí se pouštět do stále nových projektů. ❤️

Její video návody jsou skvělé a srozumitelné
Andy Palová

Díky Lence jsem se naučila používat Canvu. A to není všechno! Díky Lence umím vytvořit prezentaci, přání, příspěvky na sociální sítě a spousty dalších věcí. Ukázala mi kde a jak najdu fonty ke svým příspěvkům. Její video návody jsou skvělé, srozumitelné. Lenka je pohotová, pokud je potřeba s něčím poradit ohledně Canvy. Leni, moc děkuji!

Přidej se a hned sleduj.

Diskuzní skupina součástí.

Jednorázová platba.

Navrhni si svůj dokonalý e-book

Lenka Coates
Lektorka Canvy

Titulní strana je první část e-booku, kterou lidé, nebo klienti uvidí a může být také částí poslední. Špatný první dojem může v tomto případě zničit dlouhé týdny vaší skvělé práce. Atraktivní hlavní strana vyzařuje kvalitu a hodnotu. Zní to možná povrchně, ale v tomto případě máš jen jednu možnost zaujmout.

Lence trvalo několik měsíců a e-booků, než našla ten pravý postup. Nyní už pravidelně navrhuje e-booky pro své klienty, kteří se za ní rádi vrací. Chceš to umět taky? Právě pro tebe je tu online kurz dokonalého magnetu, ve kterém ti Lenka ukáže svou osvědčenou strategii a naučí tě, jak si v Canvě (stačí ti verze zdarma) vytvořit neodolatelný e-book. 

17 VÝUKOVÝCH VIDEÍCH + 3 BONUSOVÉ LEKCE

3 HODINY OBSAHU

PŘÍSTUP DO DISKUZE POD LEKCEMI A DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY S LENKOU

Cena zahrnuje:

990 Kč

Včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Authors. Produkce tohoto kurzu je zajištěna lektorem.

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Právě pro tyto případy obsahuje tento kurz i odemčenou sekci komentářů pod jednotlivými lekcemi a také soukromou diskuzní skupinu, kde můžeš s Lenkou vyřešit svůj problém či sdílet výsledky své práce.

Pro koho je kurz určený

Pro koho není kurz určený