Ukázková lekce – Václav Blahout – Jak začít s reklamou na Facebooku (a Instagramu)

Ukázková lekce online kurzu ‚‚Základy propagace na Facebooku
(a Instagramu)‘‘

Lekce 6: Nastavení první kampaně - část II.

Recenze

Úplné základy snadno a rychle
Rostislav H.

Pan Václav mi pomohl se základy Facebook reklam. Nechtělo se mi investovat desítky hodin do učení se Facebooku a v tomto kurzu jsem se naučil potřebné základy hotové za dvě hodiny. Co je pro kurz potřeba jsou základní marketingové pojmy a slovíčka.

Facebook propagace jsem se bála, kurz mi však pomohl pochopit základy
Alžběta P.

Kvůli požadavkům u nás ve firmě jsem se musela naučit alespoň základy Facebooku a Instagramu. Propagace na Facebooku jsem se vždy bála nejvíce a myslela jsem, že tomu nikdy nemohu rozumět. Tento kurz mi však pomohl pochopit základy a ukázal, co a jak moji kolegové na Facebooku dělají a jak to mohu využít.

Nauč se základy propagace na Facebooku
(a Instagramu)

Václav Blahout
Certifikovaný Facebook Marketing Partner

V online kurzu ‚‚Základy propagace na Facebooku (a Instagramu)‘‘ tě Václav do dvou hodin naučí základy marketingu na Facebooku a připravování reklam.

Dozvíš se, jak pracovat v Business manageru, jak zvolit správný cíl kampaně, vhodné plánování rozpočtu, jaké jsou možnosti nastavení okruhů uživatelů, vyhodnocování kampaní a ještě mnohem víc. Kurz lze také využít pro vytváření reklam na Instagram z Business Manageru.

19 VÝUKOVÝCH VIDEÍCH

1H 49M OBSAHU VE 4K

PŘÍSTUP DO DISKUZNÍ SKUPINY

‚‚Kvůli požadavkům u nás ve firmě jsem se musela naučit alespoň základy Facebooku a Instagramu. Propagace na Facebooku jsem se vždy bála nejvíce a myslela jsem, že tomu nikdy nemohu rozumět. Tento kurz mi však pomohl pochopit základy a ukázal, co a jak moji kolegové na Facebooku dělají a jak to mohu využít.‘‘
Alžběta P.

Online kurz zahrnuje:

2 390 Kč

Včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Co se v kurzu naučíš

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Pro tyto případy online kurz obsahuje soukromou diskuzní skupinu a komentáře pod jednotlivými lekcemi, kde můžeš s Václavem a ostatními studenty řešit dotazy nebo sdílet výsledky své práce.