Vydělávej na internetu

s Kurzeo affiliate programem

Jak to funguje?

DOPORUČENÍ

Doporučíš naše kurzy

OBJEDNÁNÍ A PLATBA

Zákazník kurz objedná a zaplatí

PRAVIDELNÁ PROVIZE

Získáš pravidelný měsíční příjem

Proč právě my?

30 %

Z každého zaplaceného online kurzu

Jak probíhá výplata?

Každý měsíc ti systém vypočítá provize podle počtu objednávek. Pokud je výše provize vyšší než 1 000 Kč, zpřístupní se možnost výplaty. Provizní systém je určen pouze podnikatelům s IČ – výplata probíhá úhradou faktury.

Modelový příklad: Díky tvému doporučení přivedeš 5 zákazníků, kteří si koupí online kurz Jógy pro začátečníky za 2 390 Kč s DPH (1 888 Kč bez DPH).

Z každého prodeje je 30% provize z ceny bez DPH, což je 566 Kč. Navíc pokud případně nakoupí tito zákazníci v budoucnu i jiné online kurzy, tak ti z každé objednávky vyplatíme navíc 15 %.  Provize z 5 prodaných kurzů Jógy tedy bude:

566 Kč * 5 objednávek = 2 830 Kč

Pojďme společně vydělávat.

Stačí se zaregistrovat do našeho affiliate programu, umístit na své stránky odkazy, bannery nebo jiný formát reklamy a můžete začít vydělávat. Vše ostatní je již na nás. Nemusíš se tak například starat o vyřízení objednávky nebo zákaznickou podporu. Tento affiliate program je vhodný pro zkušené i začínající partnery. Kdykoliv se na nás můžeš obrátit a my ti rádi poradíme.

Provize 30 % z každé objednávky

Propaguj naše online kurzy a získej provizi 30 % z hodnoty kurzu bez DPH za každého zákazníka, kterého přivedeš. Navíc pokud zákazník  nakoupí další online kurzy v budoucnu máš dalších 15 % z každé jeho objednávky. O naše online kurzy je celoroční zájem

Platnost cookies 90 dní

Díky platnosti cookies 90 dnů získáš provizi za každý nákup realizovaný v tomto období. Z našich vlastních zdrojů navíc realizujeme retargeting pomocí Facebook Ads, Google Ads, mailingu. Tím tvé kontakty znovu motivujeme ke konverzi.

Jsme ti plně k dispozici

Pomůžeme maximalizovat tvé zisky a kdykoliv se můžeš obrátit na našeho affiliate manažera, který ti pomůže.

Představíme ti platformu Kurzeo, portfolio našich online kurzů a poskytneme ti tipy pro jejich propagaci.

Připravené propagační materiály

Máme pro tebe připravené propagační materiály jako bannery, videa a rovněž ti pomůžeme se vzorem mailingu. Je pro nás důležité, ať propaguješ jen to, čemu naplno věříš a co znáš. Proto ti v první řadě doporučujeme seznámit se s naší platformou.

Máme pro tebe další bonusy

Provizí 30 % z prodaného online kurzu to nekončí! Hned po registraci pro tebe máme uvítací bonus 100 Kč. Rádi ti také zřídíme dočasný přístup ke kurzu a pokud ho prodáš, tak získáš daný kurz natrvalo. A máme pro tebe i další bonusy.

Online kurzy v nejvyšší kvalitě

Na výběr je široké množství online kurzů od nejkvalitnějších lektorů. Každý měsíc produkujeme a natáčíme nové online kurzy a většina kurzů je v rozlišení 4K. Zakládáme si na precizním zpraconí našich online kurzů i to je pomáhá prodávat.

Máš dotaz? Neváhej se na nás obrátit.

Rádi ti pomůžeme, kontaktovat nás můžeš na e-mailu partneri@kurzeo.com nebo použij formulář níže.

Dušan Souček
Affiliate manažer

Ocenění

Podle nezávislého testu recenzního portálu Entuzio.cz patříme mezi nejlepší online vzdělávací platformy.

Ocenění

Celou recenzi si můžete přečíst na webu Arecenze.cz