Vydělávej na internetu

s Kurzeo affiliate programem

Jak to funguje?

DOPORUČENÍ

Doporučíš naše kurzy

OBJEDNÁNÍ A PLATBA

Zákazník kurz objedná a zaplatí

PRAVIDELNÁ PROVIZE

Získáš pravidelný měsíční příjem

Proč právě my?

25 %

Z každého zaplaceného online kurzu

Jak probíhá výplata?

Každý měsíc ti systém vypočítá provize podle počtu objednávek. Pokud je výše provize vyšší než 1 000 Kč, zpřístupní se možnost výplaty. Provizní systém je určen pouze podnikatelům s IČ – výplata probíhá úhradou faktury.

Modelový příklad: Díky vašemu doporučení přivedete 5 zákazníků, kteří si koupí online kurz Jógy pro začátečníky za 1 975 Kč bez DPH.
Z každého prodeje je 25% provize z ceny bez DPH, což je 494 Kč. Provize z 5 prodaných kurzů Jógy tedy bude:

494 Kč * 5 objednávek = 2 470 Kč

Pojďme společně vydělávat.

Stačí se zaregistrovat do našeho affiliate programu, umístit na své stránky odkazy, bannery nebo jiný formát reklamy a můžete začít vydělávat. Vše ostatní je již na nás. Nemusíš se tak například starat o vyřízení objednávky nebo zákaznickou podporu. Tento affiliate program je vhodný pro zkušené i začínající partnery. Kdykoliv se na nás můžeš obrátit a my ti rádi poradíme.

Provize 25 % z každé objednávky

Propaguj naše online kurzy a získej provizi 25 % z hodnoty kurzu bez DPH za každého zákazníka, kterého přivedeš. O naše online kurzy je celoroční zájem. Průměrná hodnota objednávky je 1870 Kč a průměrná hodnota provize je 467 Kč.

Platnost cookies 60 dní

Díky platnosti cookies 60 dnů získáš provizi za každý nákup realizovaný v tomto období. Z našich vlastních zdrojů navíc realizujeme retargeting pomocí Facebook Ads, Google Ads, mailingu. Tím tvé kontakty znovu motivujeme ke konverzi.

Jsme ti plně k dispozici

Pomůžeme maximalizovat tvé zisky a kdykoliv se můžeš obrátit na našeho affiliate manažera, který ti pomůže.

Představíme ti platformu Kurzeo, portfolio našich online kurzů a poskytneme ti tipy pro jejich propagaci.

Připravené propagační materiály

Máme pro tebe připravené propagační materiály jako bannery, videa a rovněž ti pomůžeme se vzorem mailingu. Je pro nás důležité, ať propaguješ jen to, čemu naplno věříš a co znáš. Proto ti v první řadě doporučujeme seznámit se s naší platformou.

Máme pro tebe další bonusy

Provizí 25 % z prodaného online kurzu to nekončí! Rádi ti zřídíme dočasný přístup ke kurzu a pokud ho prodáš, tak získáš daný kurz natrvalo. A máme pro tebe i další bonusy.

Online kurzy v nejvyšší kvalitě

Na výběr je široké množství online kurzů od nejkvalitnějších lektorů. Každý měsíc produkujeme a natáčíme nové online kurzy a většina kurzů je v rozlišení 4K.

Máš dotaz? Neváhej se na nás obrátit.

Rádi ti pomůžeme, kontaktovat nás můžeš na e-mailu hello@kurzeo.com nebo použij formulář níže.

Ivo Veselý
Správce affiliate programu

Ocenění

Podle nezávislého testu recenzního portálu Entuzio.cz patříme mezi nejlepší online vzdělávací platformy.