Otázky a odpovědi

Nejčastěji kladené technické otázky

Ano, samozřejmě. Kontaktuj nás a nezapomeň uvést vybraný online kurz, jméno a příjmení a v případě potřeby IČ (pro potřeby faktury).

Ano, samozřejmě. V pokladně máme pro snadné nákupy platební kartu a stačí vyplnit IČ a DIČ, faktura ti poté přijde na e-mail.

Nakoupit na firmu a platit přes účet lze také, stačí nás kontaktovat. Do e-mailu prosím rovnou napiš vybraný online kurz a fakturační údaje.

V případě zaplacení platební kartou budeš mít přístup do kurzu po obdržení platby. Ve většině případů je to během několika vteřin, či minut. Pokud bys měl problémy, kontaktuj nás. Do zprávy nezapomeň napsat celé své jméno a e-mail, který jsi použil pro objednávku.

Klikni na tlačítko “Přihlásit se” v pravém horním rohu webových stránek.

Stačí nás kontaktovat a my ti pomůžeme. Do zprávy nezapomeň napsat celé své jméno a e-mail, který jsi používal.

Přístup do zakoupených online kurzů máš neomezeně. Délka přístupu do skupin a diskuzí spojených s konkrétním kurzem se může u každého kurzu lišit.

Většina online kurzů je bez titulků, pokud kurz obsahuje titulky, je to uvedeno na stránce kurzu. V současné chvíli jsou s titulky pouze online kurzy Jóga pro začátečníky a Jóga restart.

Potřebujete ty a tvoji kamarádi nějaký kurz s titulky? Kontaktuj nás a třeba něco vymyslíme!

Nejčastěji kladené otázky o projektu

Můžeš se učit odkudkoliv. Stačí mít připojení k internetu a chytrý telefon, tablet či počítač.

Nejsi vázaný na čas, takže se můžeš vzdělávat opravdu kdykoliv.

Sám si vybíráš, co se chceš naučit, takže děláš to, co tě baví.

A v případě Kurzeo platformy ti zaručujeme profesionální lektory napříč obory.

Také se můžeš dopředu podívat na úvodní video s lektorem a získat první lekci zdarma, abys věděl, do čeho jdeš.

Jednotlivé kurzy a lekce si můžeš kdykoliv zopakovat.

Online kurzy si můžeš přizpůsobit svému tempu. Mimo klasickou rychlost videa lze také zvolit pomalejší tempo, nebo můžeš ušetřit čas a nastavit rychlejší tempo videa. Stačí použít ikonku nastavení (ozubené kolečko) v levém dolním rohu přehrávače videí.

Cílem je umožnit co nejvíce lidem, aby mohli začít naplno dělat to, co je baví. Pokud tě zajímá více detailů, koukni na stránku O nás.

Plánujeme pravidelně rozšiřovat témata kurzů všemi směry. Rádi bychom měli do budoucna portál plný profesionálních kurzů od fotografie, přes programování, obchodní dovednosti až třeba k osobnímu rozvoji. Pokud máš nějaký návrh, neváhej nás kontaktovat. Pokud se chceš stát lektorem, kontaktuj nás tady.

Pro každého, kdo se chce neustále vzdělávat a rozšiřovat si obzory.

Před koupí vidíš u každého kurzu detailnější informace, aby bylo jasné, pro koho kurz je. Navíc se můžeš podívat na úvodní video a lekci zdarma, aby bylo jasné, do čeho jdeš.

Úvodní videa na stránce kurzu ti ukáží, jak bude vypadat i konkrétní online kurz. Po zakoupení jedno či více kurzů dostaneš přístup do portálu Kurzeo. Tam můžeš například:

  • sledovat všechny zakoupené kurzy,
  • nakupovat další kurzy,
  • komunikovat s lektorem a dalšími účastníky v soukromé skupině s diskuzním fórem (v případě zakoupení balíčku),
  • spravovat svůj profil,
  • nastavit svůj účet,
  • a zobrazit si notifikace.

Co se týče kurzů, jde o strukturované video lekce, kterými tě provede profesionál v oboru. Lekce mohou být doplněny o další materiály, jako zdrojové soubory, tabulky pro vyplňování či další soubory.

Každý lektor a online kurz má svá specifika, která přehledně najdeš na stránce každého kurzu.

Některé z kurzů mohou obsahovat Kurzeo certifikáty o absolvování. Ty můžeš získat buď dokončením všech lekcí nebo jejich dokončením a správně vyplněným testem na konci kurzu (vždy záleží na konkrétním kurzu, pokud si nevíš rady a máš dotaz, napiš nám).

Certifikát pak můžeš využít třeba ve svém životopise či na webu. Nebo kdekoliv jinde. Věříme, že snaha neustále se zlepšovat, je jedna z kvalit, kterou si klienti a zaměstnavatelé velmi cení.