Věříme, že každý může začít naplno dělat, co ho baví.

O nás

Když chceš podnikat na sebe a začít naplno dělat, co tě baví, je těžké vůbec začít. A pak ještě vydržet tak dlouho, aby se tím dalo živit. Velmi často přichází chvíle, kdy si řekneš, že bys chtěl konečně změnit svůj život a začít dělat, co tě baví. A třeba se tím i živit a být nezávislý. Nejvíc to pocítíš, pokud děláš práci, co tě nebaví a nenaplňuje.

Hlavním problém bývá, že si myslíš, že nemáš dostatek času a dovedností, abys mohl začít vydělávat tím, co tě baví. Pak ti totiž nepřijde, že máš šťastný život.

Dnes je tvým nejlepším řešením začít chodit na workshopy. Ty ale často bývají jen ve velkých městech, párkrát za rok a v určitý čas. Nebo také můžeš zkusit nějaký online workshop zahraničních profesionálů. Ti však vyučují v cizích jazycích a jejich kurzy jsou o jiných trzích s jiných chováním lidí, než je Česko a Slovensko. 

Díky tomu, že si čím dál tím více uvědomuješ, že každý může začít naplno dělat, co ho baví, se bude tato situace jen a jen zhoršovat. A to oni nemluvíme o tom, jak velká část lidí v tvém okolí mluví o tom, jak se stále vzdělávají.

Kéž by tak byla snažší a lepší cesta, jak se začít učit co je potřeba a stát se v tom profesionálem. A být opravdu nezávislým člověkem. To by pak každý mohl hned začít dělat to, co ho baví. Každý by mohl být šťastnější. Každý by se mohl realizovat a mít život, který ho bude naplňovat.

S neustále přibývajícím množstvím lidí, kteří chtějí začít naplno dělat, co je baví, je pro nás Kurzeo příležitost, jak mít pozitivní dopad na velké množství lidí. A také pomoci těm, kteří to potřebují.

Náš tým

Hynek Hampl

Co-founder

Ivo Veselý

Co-founder

Další členy týmu najdeš na stránce s Kurzeo produkcí

Kontakt

Chceš nás kontaktovat? Chceš spolupracovat? Zajímá tě něco víc? Nebo máš jakýkoliv jiný dotaz? Neváhej nás kontaktovat.