Pomáháme

Lepší škola pro všechny

V Kurzeu věříme, že každý může začít naplno dělat, co ho baví. Podporujeme jedince, kteří chtějí změnit svůj život. Podporujeme i lektory, kteří už svůj život změnili. A oni teď nám pomáhají změnit život jiným a přitom se stále mohou soustředit na svůj business, bez velkých časových závazků.

A i když opravdu věříme, že každý může začít naplno dělat, co ho baví, existují jedinci, kteří mají hodně ztíženou startovní čáru, často bez vlastního zavinění. Uvědomujeme si, že zatím nemůžeme pomoci všem, proto jsme si vybrali iniciativu “Lepší škola pro všechny” od organizace Člověk v tísni. Podporujeme tak vzdělávací programy v České republice.

Je pro nás důležité vzdělávání budoucích generací a dává nám smysl tuto myšlenku propojit celým projektem Kurzeo. Protože věříme, že každý může začít naplno dělat, co ho baví.

V rámci naší podpory darujeme 2 % z každé objednávky na podporu nadace “Lepší školy pro všechny“.

Chceš se také zapojit?

Pořiď si nějaký z našich online kurzů, nebo klikni na tento odkaz a můžeš přispět taky, každá koruna se počítá. Můžeš si vybrat libovolnou částku a pak zaplatit platební kartou, nebo převodem.