Jak to funguje

Jedna platforma, vše co potřebuješ

Učení se nových věcí online nebylo nikdy jednodušší.
Na Kurzeo platformě najdeš online kurzy od profesionálních lektorů z různých oborů.

U většiny kurzů máš možnost komunikovat s ostatními studenty a lektorem.
Komunikovat můžeš skrze komentáře pod lekcemi nebo v diskuzní skupině.

Online kurzy mohou také obsahovat soubory ke stažení a další doplňky, jako třeba presety na úpravu fotek, PDF soubory, vysvětlující obrázky, důležité odkazy a další podklady, které ti pomohou na tvé cestě dělat naplno to, co tě baví. Každý online kurz je originální a má jiné požadavky, proto ho vždy přizpůsobujeme na míru.

Okamžitý přístup

Ihned dostaneš přístup do online kurzu, který můžeš sledovat kdykoliv a odkudkoliv. Nemusíš čekat na datum a čas zveřejnění, online kurz a jeho jednotlivé lekce si pustíš, kdy budeš chtít.

Lekce jsou formou předtočených videí, ke kterým máš vždy přístup. Pokud není u online kurzu uvedeno jinak, přístup není časově omezen.

Vzdělávej se. Kdykoliv. Odkudkoliv.

Jednoduché rozhraní pro sledování kurzů můžeš využít na chytrém telefonu, tabletu i počítači. Stačí ti jen připojení k internetu.

Pro pohodlnější sledování můžeš využít tmavý noční režim a také režim celé obrazovky, kde si naplno užiješ každý detail ve vysokém rozlišení.

Pokud chceš platformu nejdříve vyzkoušet, registruj se a dostaneš přístup do prvního ukázkového online kurzu, který tě platformou provede.

Diskutuj

Už v tom nikdy nebudeš sám. Diskutuj s ostatními studenty a s lektorem.
Ptej se, ukaž svou práci nebo sleduj, o čem diskutují ostatní. Zapojit se může každý.*

*Diskuzní skupiny mohou být součástí placených balíčků při nákupu kurzu.

Začni naplno dělat,
co tě baví

Online kurz máš hotový, diskuze tě posunula zase o kousek dál a teď už zbývá jen poslední. Využít všech informací a konečně začít naplno dělat, co tě baví.

Až se ti to povede, dej nám vědět, rádi o tobě a tvém příběhu řekneme ještě více lidem, ať už formou článku, zveřejnění feedbacku u kurzu, nebo rozhovoru.

Získej certifikát

Jasně, nejdůležitější je obsah kurzu a to, jak ho zvládneš využít pro sebe. Někdy se ale může hodit i certifikát, který jasně říká, že jsi udělal něco navíc.

Certifikát dostaneš po dokončení všech lekcí a případně i po malém závěrečném testu. Využít ho pak můžeš ve svém CV, na webu nebo kdekoliv jinde.