Online kurz – Jóga po práci na uvolnění zádových svalů a posílení středu těla

Jóga po práci: na uvolnění zádových svalů a posílení středu těla

Jóga po práci: na uvolnění zádových svalů a posílení středu těla

990  s DPH
Lektor kurzu: Bára Sedláková
Profesionální lektorka jógy

Celý den v práci sedíš, či stojíš. Pak přijdeš domů, čekají tě povinnosti a ani nemáš kdy, a nevíš jak, uvolnit své tělo. Proto jsme s Bárou, profesionální lektorkou jógy, připravili krátké lekce pro každého, kdo dlouho sedí, stojí, nebo se při své práci přetěžuje pouze na jednu stranu svého těla a zároveň nemá čas trávit několik hodin týdně cvičením.

V 5 lekcích do 20 minut a ve 3 lekcích do 30 minut ti Bára ukáže, jak během chvíle uvolnit zatuhlá záda a posílit střed těla. Lekce jsou určené pro každého, kdo dlouho sedí, stojí, nebo má disbalanci v horní polovině těla, například z nošení těžkých předmětů pouze na jedné straně.

Chceš se cítit lépe, i po náročných dnech? Tak si s Bárou zacvič krátké lekce, které můžeš během týdne jakkoliv kombinovat a připravit si je do svého nabitého rozvrhu podle sebe!

Krátké jóga lekce do 20 minut: Krátké jógové flow pro uvolnění i posílení nejen zádových svalů a středu těla. Lekce jsou vhodné na každý den. Pomáhají harmonizovat tělo i mysl, nabudí vás a zlepší vám náladu. Lekce zaberou nanejvýš 20 minut, takže jsou ideální i pro ty nejnáročnější dny. Zvládnete je třeba o pauze při sedavém zaměstnání nebo když vám na chvilku usnou děti doma. 
  • Lekce 1 [20:54]
  • Lekce 2 [20:03]
  • Lekce 3 [18:53]
  • Lekce 4 [19:44]
  • Lekce 5 – Intuitivní pohyb [18:53]
Delší jóga lekce do 30 minut: Delší lekce se stále vejdou do půl hodinky. Přesto je doporučuji cvičit ve dny, kdy cítíte více energie a máte více času. Vyzkoušejte je například o víkendu, nebo o prázdninách. Díky delšímu času cca 30 minut Vám poskytnou dostatek prostoru pro postupné prohřátí a uvolnění těla, jeho posílení a závěrečné zklidnění, které Vám pomůže vnímat snáze správné postavení těla i mimo jógovou podložku.
  • Lekce 6 [33:08]
  • Lekce 7 [29:10]
BONUS –Posilování středu těla, břišních a zádových svalů: Lekce je vhodná nejen jako samostatné cvičení, ale také jako doplněk k jakékoli jógové lekci. Během zhruba 24 minut si pořádně zamakáte, prohřejete se a posílíte střed těla, břišní i zádové svaly. Čeká vás lepší pocit ve vlastním těle.
  • Lekce 8 – Bonus [24:37]

Prohlédni si ukázkovou část lekce

Ukázková část první lekce.

990  s DPH

Co říkají o kurzu zákazníci

Bára je lektorka jógy a fotografka. Svou pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, ať už osobně nebo přes své sociální sítě. Jóga je pro ní nedomyslitelnou součástí života a věnuje se jí i na svém Instagramu.

Proč právě Bára?

Pro koho je kurz určený

Pro koho není kurz určený

Online kurz: Jóga po práci

Lektor kurzu: Bára Sedláková
Profesionální lektorka jógy
990  s DPH

Ještě váháš?

Otázky & odpovědi

Po zakoupení ti vytvoříme účet a dostaneš časově neomezený přístup do online kurzu na Kurzeo platformě.

Lekce si můžeš pouštět kdykoliv, odkudkoliv a podle svého tempa. Nejedná se o livestream či webinář, lekce si můžeš kdykoliv zopakovat.

Každá lekce je samostatné video, podobně jako když koukáš na YouTube, Netflix nebo HBO GO.

Neomezeně. Přístup do online kurzu není časově omezený.

Ano, stačí v pokladně vyplnit IČO/DIČ a fakturační údaje.

Certifikát se ti odemkne po zhlédnutí všech lekcí online kurzu. Můžeš si ho pak stáhnout a kamkoliv sdílet (web, LinkedIn, FB & IG…) nebo vytisknout.

Jasně! Naše online kurzy si snadno pustíš na mobilním telefonu, tabletu i počítači. Stačí ti k tomu internetové připojení.

Máš dotaz? Napiš nám!

Neboj se zeptat, rádi ti s čímkoliv poradíme a vše vysvětlíme.