Online kurz – Jóga po práci na uvolnění zádových svalů a posílení středu těla

Jóga po práci – na uvolnění zádových svalů a posílení středu těla

Celý den v práci sedíš, či stojíš. Pak přijdeš domů, čekají tě povinnosti a ani nemáš kdy, a nevíš jak, uvolnit své tělo. Proto jsme s Bárou, profesionální lektorkou jógy, připravili krátké lekce pro každého, kdo dlouho sedí, stojí, nebo se při své práci přetěžuje pouze na jednu stranu svého těla a zároveň nemá čas trávit několik hodin týdně cvičením.

V 5 lekcích do 20 minut a ve 3 lekcích do 30 minut ti Bára ukáže, jak během chvíle uvolnit zatuhlá záda a posílit střed těla. Lekce jsou určené pro každého, kdo dlouho sedí, stojí, nebo má disbalanci v horní polovině těla, například z nošení těžkých předmětů pouze na jedné straně.

Chceš se cítit lépe, i po náročných dnech? Tak si s Bárou zacvič krátké lekce, které můžeš během týdne jakkoliv kombinovat a připravit si je do svého nabitého rozvrhu podle sebe!

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

"Bára je úžasná lektorka, celým kurzem Vás provede svým klidným a neskutečně příjemným hlasem. Její jóga online kurzy mi opravdu vyhovují. I když mám třeba zrovna stresující den, její cvičení mne donutí se krásně zklidnit a soustředit se v tu chvíli opravdu jen na cvičení a sama na sebe. Báry kurz moc doporučuje všem, kdo se chtějí józe více věnovat, já osobně jsem z něj nadšená 🙂."
Barbora Richterová

Co se v online kurzu naučíš

Jak Kurzeo online kurzy fungují

Prohlédni si ukázkovou část lekce

Ukázková část první lekce.

Bára je lektorka jógy a fotografka. Svou pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, ať už osobně nebo přes své sociální sítě. Jóga je pro ní nedomyslitelnou součástí života a věnuje se jí i na svém Instagramu.

Recenze

Jsem tak nadšená, že jsem do toho šla, protože ten příjemný hřejivý pocit na konci cvičení je dokonalý.
Helena Sodomková

Začít cvičit jógu byl naprosto spontální nápad a chvíli jsem váhala zda to toho jít a zaplatit si kurz. Jsem tak nadšená,že jsem do toho šla,protože ten příjemný hřejivý pocit na konci cvičení je dokonalý. Samozřejmě nejde jen o to,taky jsem zjistila jak je skvělé si protáhnout tělo a zjistit kde mám hranice,které mohu posouvat.A hlavně Bára je skvělá lektorka s příjemným hlasem a milým přístupem.

Pustím si ho znovu!
Ivana Světlá

S Baru jsem měla zkušenost už z jógového studia Namastery, kam jsem občas chodila na její lekce. Díky současné situaci nemám moc možností jak cvičit a hledat si jednotlivá videa na Youtube a skládat si cvičení sama mě nebaví. Vyzkoušela jsem její online kurz a už po prvních 3 lekcích jsem byla nadšená. Ted cvičím každý den.

Obsah online kurzu

Podívej se do detailu na jednotlivé lekce.

Krátké jógové flow pro uvolnění i posílení nejen zádových svalů a středu těla. Lekce jsou vhodné na každý den. Pomáhají harmonizovat tělo i mysl, nabudí vás a zlepší vám náladu. Lekce zaberou nanejvýš 20 minut, takže jsou ideální i pro ty nejnáročnější dny. Zvládnete je třeba o pauze při sedavém zaměstnání nebo když vám na chvilku usnou děti doma. 

  • Lekce 1 [20:54]
  • Lekce 2 [20:03]
  • Lekce 3 [18:53]
  • Lekce 4 [19:44]
  • Lekce 5 – Intuitivní pohyb [18:53]

Delší lekce se stále vejdou do půl hodinky. Přesto je doporučuji cvičit ve dny, kdy cítíte více energie a máte více času. Vyzkoušejte je například o víkendu, nebo o prázdninách. Díky delšímu času cca 30 minut Vám poskytnou dostatek prostoru pro postupné prohřátí a uvolnění těla, jeho posílení a závěrečné zklidnění, které Vám pomůže vnímat snáze správné postavení těla i mimo jógovou podložku.

  • Lekce 6 [33:08]
  • Lekce 7 [29:10]

Posilování středu těla, břišních a zádových svalů.

Lekce je vhodná nejen jako samostatné cvičení, ale také jako doplněk k jakékoli jógové lekci. Během zhruba 24 minut si pořádně zamakáte, prohřejete se a posílíte střed těla, břišní i zádové svaly. Čeká vás lepší pocit ve vlastním těle.

  • Lekce 8 – Bonus [24:37]

Neomezený přístup

Komentáře pod lekcemi

3h obsahu ve 4K rozlišení

Online kurz zahrnuje:

1 290 Kč

Včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Pro koho je kurz určený

Pro koho není kurz určený

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Pro tyto případy online kurz obsahuje komentáře pod jednotlivými lekcemi a soukromou diskuzní skupinu, kde můžeš s Bárou a ostatními účastníky řešit dotazy nebo konzultovat výsledky své práce.