Online kurz Jóga pro začátečníky – Bára Sedláková

Nauč se uvolnit své tělo a mysl po náročném dni

14 LEKCÍ + 2 BONUSOVÁ CVIČENÍ

VÍCE NEŽ 5 HODIN OBSAHU

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY

Změň svou životní harmonii a tělo za 14 dní. Připoj se k Báře a jejímu online kurzu jógy, ve kterém shrnuje všechny své zkušenosti z posledních let své jógové praxe. Bára jednoduše vysvětluje základy jógy a hned na ně navazuje praktickou ukázkou. Lekce můžeš jet svým tempem a kdykoliv si je zopakovat.

Nově s titulky pro neslyšící

U všech lekcí, i traileru a ukázkové lekce, si nyní můžeš zapnout české titulky (CC).

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

"Bára je úžasná lektorka, celým kurzem Vás provede svým klidným a neskutečně příjemným hlasem. Její jóga online kurzy mi opravdu vyhovují. I když mám třeba zrovna stresující den, její cvičení mne donutí se krásně zklidnit a soustředit se v tu chvíli opravdu jen na cvičení a sama na sebe. Báry kurz moc doporučuje všem, kdo se chtějí józe více věnovat, já osobně jsem z něj nadšená 🙂."
Barbora Richterová

Co se naučíš

Jak Kurzeo online kurzy fungují

Prohlédni si lekci zdarma

Základní pozice pozdravu slunci A

Bára je lektorka jógy a fotografka. Svou pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, ať už osobně nebo přes své sociální sítě. Jóga je pro ní nedomyslitelnou součástí života a věnuje se jí i na svém Instagramu.

Recenze

Hodnocení a recenze

5.0
Prům. hodnocení
19 Hodnocení
5
19
4
0
3
0
2
0
1
0
Jaký byl tvůj zážitek z kurzu? Napiš nám.
Nikola Braxatorisová
Před 7 měsíců
Pro začátečníky ideální kurz!

Jóga s Barčou mě baví moc a tento kurz nebyl výjimkou. Dozvěděla jsem se tu všechny potřebné základy a v józe se posunula zase o krok dál. Moc se těším na navazující kurz pro pokročilé! 🧘🏽‍♀️

×
Preview Image
Jitka Halasova
Před 8 měsíců
Top kurz do začátku

Krásný kurz,krásná joginka Bara. Děkuji za tento kurz a za Baru celkove. Začala jsem praktikovat jógu s tímto kurzem,všechny informace a učení se krůček po krucku,srozumitelne a jednoduše,naprosto mne to pohltilo. Naprosto vřele doporucuji ❤️

×
Preview Image
Eva Hanzlíková
Před 10 měsíců
Super!

Kurz byl skvělý! Naučila jsem se základy, na kterých můžu dál stavět a o to víc mě jóga teď baví, protože do sebe najednou všechny ty informace posbírané různě z internetu atd. krásně zapadly. Bára je skvělá lektorka a její hlas je jako balzám na duši. Teď ještě trochu potrénovat, abych se mohla jednou pustit do jejího kurzu pro pokročilejší ?

×
Preview Image
Zobrazit více recenzí
Jaký byl tvůj zážitek z kurzu? Napiš nám.

Obsah kurzu

Podívej se do detailu na jednotlivé lekce.

Jóga není jen fyzické cvičení. Zjistíte, jak důležitou roli v józe hraje dýchání, respekt k vlastnímu tělu a jak nastolit harmonii pro vaše konkrétní tělo, v tomto konkrétním momentu.

Motivace je to, co nás vede kupředu a drží nás, když se změní vnější podmínky, nebo když nám nám něco hned nejde. To se stane mnohokrát i při vaší jógové praxi. V tomto videu se naučíte, jak s motivací pracovat, abyste vytrvali a brzy se cítili lepší, spokojenější a silnější verzí sebe sama.

Správné postavení těla je, nejen v józe, klíčové. V tomto videu se dozvíte, jak správně postavit jógovou ásanu od základu, který je obvykle ve vašich chodidlech a dlaních.

 

Dech je jedním ze základních kamenů jógy. Dokáže ovlivnit naše myšlení i emoce. V tomto videu se naučíte jednoduchou dechovou techniku, tzv. plný dech.

Proč máme v józe skupiny cviků zvané Pozdravy slunci a jak vypadá Pozdrav slunci A? V tomto videu se krok po kroku dozvíte, jak na něj, na co si dát pozor, i čemu se vyvarovat.

Proč máme v józe skupiny cviků zvané Pozdravy slunci a jak vypadá Pozdrav slunci B? V této lekci se dozvíte, jak na něj, na co si dát pozor, i čemu se vyvarovat.

K čemu přesně je dech ujjayi dobrý, proč je vhodné ho během vaší jógové praxe používat a jak přesně ho provádět? Osvojte si účinnou techniku, která prohloubí každou vaši jógovou flow.

Pozice bojovníka a z nich vycházející pozice se prolínají téměř každou jógovou flow. Naučte se je provádět správně a získejte tak maximum z každého cvičení.

V předchozích lekcích jste se naučili celou řadu technik i jednotlivých jógových pozic. Zopakujte si celé pozdravy slunci A i B v jednodušší i náročnější variantě. Následně se sami rozhodněte, která varianta vám právě teď víc sedí a nebojte se ji během vedené lekce modifikovat.

Dostali jste se už pořádně daleko. Užijte si za odměnu první jógovou flow obsahující dechové cvičení, protažení, ásanovou praxi i závěrečnou relaxaci.

Nikdo není dokonalý. Zopakujte si základní a nejčastější chyby, kterých se před vámi dopustili jiní jogíni. Nechte si od nich pomoci a naučte se, jak příští flow zvládnou ještě o něco lépe. Především s ještě větším benefitem pro vás i vaše tělo.

Dechových cvičení není nikdy dost. Osvojili jste si už několik harmonizačních a relaxačních variant. V tomto videu uvidíte techniku, která vás naopak nabudí, detoxikuje a nastartuje váš den.

Zjistěte proč je důležité relaxovat a jak na to. Naučte se relaxovat tehdy, když máte pocit, že na relaxaci není čas. Právě tehdy je nejvíce třeba.

Konečně jste prošli základy a můžete se pustit do toho ještě příjemnějšího, do bezstarostného cvičení. Užijte si tuto lekci a vraťte se k ní, kdykoli to budete potřebovat, nebo se budete chtít protáhnout, uvolnit, zrelaxovat a posílit. NAMASTE.

Ranní a večerní flow se od sebe obvykle trochu liší. Zjistěte rozdíl na vlastní kůži a nastartujte váš úspěšný den příjemnou lekcí. Cvičit můžete každý den.

Ranní a večerní flow se od sebe obvykle trochu liší. Zjistěte rozdíl na vlastní kůži a ukončete váš den příjemnou lekcí, která vás mimo jiné připraví uvolní a připraví na klidnější spánek. Cvičit můžete každý den.

14 lekcí + 2 bonusová cvičení

Více než 5 hodin obsahu ve 4K rozlišení

Přístup do uzavřené diskuzní skupiny

Online kurz zahrnuje:

2 390 Kč

Cena je včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Buď součástí komunity

Už v tom nikdy nebudeš sám. Jóga začátečníků je hodně, ale je těžké se spojit. Proto jsme připravili diskuzní skupinu, ve které můžeš s lektorkou Bárou a dalšími účastníky probírat vše, co tě jen napadne.

  • Dělá ti problém nějaká pozice?
  • Nechápeš nějakou část lekce?
  • Chceš si najít lidi, které baví to co tebe a také terpve začínají?

Právě pro tebe je připravena soukromá Kurzeo diskuzní skupina, která je součástí online kurzu jógy pro začátečníky.

„Jóga je praxe, kterou se učíme harmonii sami se sebou a zároveň jak cítit harmonii mezi námi a okolím kolem nás. Fyzické cvičení je jen část jógy. Jóga jsou i dechová cvičení a meditace, je to takový návod na spokojenější život.“