Online kurz Jóga restart – Bára Sedláková

JÓGA RESTART: zlepši svou fyzickou i psychickou kondici

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

12 LEKCÍ + BONUSOVÝ E-BOOK

7 HODIN OBSAHU

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ DISKUZNÍ SKUPINY

Už máš s jógou zkušenosti, ale chceš se posunout ještě dál? Připoj se k Báře a jejímu novému jóga online kurzu, kde ti ve 12 lekcích ukáže, jak se pomocí jógy zbavit stresu a uvolnit se, jak posílit a formovat své tělo, jak zvýšit svou flexibilitu a ještě mnohem víc.

Lekce si můžeš pouštět kdykoliv a odkudkoliv, ať už jsi doma, nebo u moře. Také je můžeš kombinovat podle sebe a mít tak jóga lekce pro každou situaci či náladu. Do kurzu máš neomezený přístup a můžeš se také lektorky Báry na cokoliv zeptat.

Online kurz obsahuje i krátký jóga e-book, který zahrnuje cvičební plán na 30 dní a motivační deníček. Jednotlivé jógové lekce můžeš pravidelně opakovat a cvičit podle plánu, nebo podle svého tempa. Kurz je pro pokročilejší, ale při respektování svého těla ho zvládne s přizpůsobením pozic každý.

Nově s titulky pro neslyšící

U všech lekcí, i traileru a ukázkové lekce, si nyní můžeš zapnout české titulky (CC).

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

"Bára je úžasná lektorka, celým kurzem Vás provede svým klidným a neskutečně příjemným hlasem. Její jóga online kurzy mi opravdu vyhovují. I když mám třeba zrovna stresující den, její cvičení mne donutí se krásně zklidnit a soustředit se v tu chvíli opravdu jen na cvičení a sama na sebe. Báry kurz moc doporučuje všem, kdo se chtějí józe více věnovat, já osobně jsem z něj nadšená 🙂."
Barbora Richterová

Co se v online kurzu naučíš

Jak Kurzeo online kurzy fungují

Prohlédni si část lekce zdarma

Spalovací flow

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

Bára je lektorka jógy a fotografka. Svou pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, ať už osobně nebo přes své sociální sítě. Jóga je pro ní nedomyslitelnou součástí života a věnuje se jí i na svém Instagramu.

Recenze

Jsem tak nadšená, že jsem do toho šla, protože ten příjemný hřejivý pocit na konci cvičení je dokonalý.
Helena Sodomková

Začít cvičit jógu byl naprosto spontální nápad a chvíli jsem váhala zda to toho jít a zaplatit si kurz. Jsem tak nadšená,že jsem do toho šla,protože ten příjemný hřejivý pocit na konci cvičení je dokonalý. Samozřejmě nejde jen o to,taky jsem zjistila jak je skvělé si protáhnout tělo a zjistit kde mám hranice,které mohu posouvat.A hlavně Bára je skvělá lektorka s příjemným hlasem a milým přístupem.

Pustím si ho znovu!
Ivana Světlá

S Baru jsem měla zkušenost už z jógového studia Namastery, kam jsem občas chodila na její lekce. Díky současné situaci nemám moc možností jak cvičit a hledat si jednotlivá videa na Youtube a skládat si cvičení sama mě nebaví. Vyzkoušela jsem její online kurz a už po prvních 3 lekcích jsem byla nadšená. Ted cvičím každý den.

Obsah online kurzu

Podívej se do detailu na jednotlivé lekce.

SEKCE 1: Odbourávání stresu a klidný spánek

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

1. Jóga pro lepší spánek

Setřeste ze sebe všechno napětí, tíhu a stres. Jemná jógová lekce vás dovede do příjemného uvolnění, ideálního pro poklidný spánek.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

2. Každodenní večerní flow

Každá denní doba si vyžaduje své tempo. Zpomalte na večer pomocí pomalé jógové flow. Stačí méně než půl hodiny, abyste svému tělo dopřáli jemný pohyb, plný dech i závěrečnou meditaci.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

3. Relaxace po náročném dni

Ne každý den je snadný a plný radosti. Připravte si šálek teplé vody nebo bylinkového čaje, bolster a yoga blocky a rozmazlete jemnou restorativní jógou zaměřenou na delší výdrže v pozicích a totální relaxaci.

SEKCE 2: Jóga pro flexibilitu

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

4. Strečování do provazu a placky

Pokud jsou provaz a placky vaším cílem, tato lekce je přesně pro vás. Stejně tak pokud se při předklonu chcete dotknout dlaněmi země, propnout nohy v psovi hlavou dolů nebo se třeba jen dokázat posadit s napnutýma nohama. Tato lekce je určena všem, nejen těm, které od pozice provazu dělí centimetry.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

5. Flow pro otevření hrudní oblasti

Kde kdo se s věkem hrbí a uzavírá se v hrudní oblasti do sebe. Vyzkoušejte, co s vaší energií a náladou dělá, když stáhnete ramena k sobě, nebo když hrudník naopak otevřete. Otevřete srdeční i krční oblast a nechte emoce přirozeně vyplout z vašeho těla ven.

6. Flow pro flexibilitu a protažení celého těla

V této lekci se naučíte vaše tělo znovu přirozeně rozhýbat a uvolnit a získat tak ztracenou flexibilitu a rozsah. Respektujte vaše hranice a dovolte vašemu tělu zbavit se bloků a stažení.

SEKCE 3: Síla a formování

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

7. Spalovací flow

Spalovací flow je tu pro vás vždy, když potřebujete vyčistit hlavu rychlým komplexním pohybem, zapotit se, zapojit celé tělo a spálit přebytečné tuky.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

8. Power flow

Jógová flow plná silových pozic pro posílení celého těla. Pokud se chystáte na náročnější jógové pozice, nebo jen hledáte odhodlání a vnitřní sílu, tuto lekci zařaďte pravidelně do své cvičící rutiny.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

9. Balance flow

Hledání rovnováhy v józe i v životě je náročná ale krásná cesta. Zpevněte váš střed, upněte pozornost na jeden pevný a stabilní bod před vámi, spolehněte se na pevnou půdu pod nohama a začněte. Zavrávorat je naprosto normální. Vy se ale vždy vraťte tam, kde jste skončili a pokračujte.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

10. Posílení břicha a středu těla

Ze středu těla vychází náš balanc, náš pohyb i správné postavení těla s zdravé sebevědomí. Zpevněte tuto oblast a vyzkoušejte na vlastní kůži, jak rychle se začnete cítit silnější a pevnější. K lekci budete potřebovat yoga block.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

11. Booty vinyasa

O józe se říká, že formuje hezké zadky. 🙂 Přesvědčte se o tom sami při lekci zaměřené zejména na hýždě a stehna. Booty vinyasa je yangová lekce, která prohřeje a rozproudí energii ve vašem těle.

joga online kurz - kurzeo - bara sedlakova

12. Každodenní ranní flow

Hledáte lekci, která vás nabudí ráno před začátkem dne? 30 minut zvládne každý. Po pouhé půl hodince se budete cítit sebevědomější, bystřejší a plní energie. Není nad to, dopřát si chvilku pro sebe hned po ránu.

12 lekcí + bonusové materiály

7 hodin obsahu ve 4K rozlišení

Komentáře pod lekcemi

Jóga online kurz zahrnuje:

2 590 Kč

Cena je včetně DPH

Kurz ze série Kurzeo Originals. Zaručujeme nejvyšší kvalitu s vlastní Kurzeo produkcí.

Pro koho je kurz určený

Pro koho není kurz určený

Buď součástí komunity

Chceš se chceš dovědět něco víc, než je v jednotlivých lekci? Není ti něco jasné? Pro tyto případy online kurz obsahuje soukromou diskuzní skupinu a komentáře pod jednotlivými lekcemi, kde můžeš s lektorkou Bárou a ostatními účastníky řešit dotazy nebo sdílet výsledky své práce.

„Jóga je praxe, kterou se učíme harmonii sami se sebou a zároveň jak cítit harmonii mezi námi a okolím kolem nás. Fyzické cvičení je jen část jógy. Jóga jsou i dechová cvičení a meditace, je to takový návod na spokojenější život.“