Základy sebevědomé komunikace – online kurz – Lukáš Adam

Základy sebevědomé komunikace

Základy sebevědomé komunikace

990  s DPH
Lektor kurzu: Lukáš Adam
Profesionální herec, zpěvák a moderátor

Bojíš se mluvit na veřejnosti? Chceš umět sebevědomě a profesionálně komunikovat? Lukáš tě v 10 lekcích online kurzu provede psychofyzickým základem komunikace a ve 14 cvičeních si vyzkoušíš všechny nové znalosti, které ti Lukáš ze své praxe v tomto online kurzu předá.

Naučíš se pracovat s tělem, hlasem i dechem, procvičíš si sociální role, komunikační zóny a budeš rozvíjet své sebevědomí, přirozenost, charisma a ještě mnohem víc.

Prohlédni si lekci zdarma

Lekce 3. Dech a dechová opora

990  s DPH

Co říkají o kurzu zákazníci

Lukáš Adam

Lukáš je herec, zpěvák a moderátor. Hraje v několika divadlech v Praze a Ostravě, pravidelně točí v televizi a rozhlase. Úzce se věnuje taky recitaci a přednesu neotřelých textů světových autorů.

Touto praxí nabyl zkušenosti zejména v oblasti mluveného projevu, které dál šíří jako lektor komunikace. Mezi jeho klienty patří finanční poradci, realitní makléři, ale i studenti různých oborů. Ty ke kvalitnímu projevu vede skrz vědomou práci s tělem, dechem a hlasem.

Jeho kurzy rozvíjejí fantazii, schopnost improvizace, bourají ostych a postupně budují jak technické dovednosti, tak vnitřní sebejistotu.

Proč právě Lukáš?

Pro koho je kurz určený

Pro koho není kurz určený

Online kurz: Základy sebevědomé komunikace

Lektor kurzu: Lukáš Adam
Profesionální herec, zpěvák a moderátor
990  s DPH

Ještě váháš?

Otázky & odpovědi

Po zakoupení ti vytvoříme účet a dostaneš časově neomezený přístup do online kurzu na Kurzeo platformě.

Lekce si můžeš pouštět kdykoliv, odkudkoliv a podle svého tempa. Nejedná se o livestream či webinář, lekce si můžeš kdykoliv zopakovat.

Každá lekce je samostatné video, podobně jako když koukáš na YouTube, Netflix nebo HBO GO.

Neomezeně. Přístup do online kurzu není časově omezený.

Ano, stačí v pokladně vyplnit IČO/DIČ a fakturační údaje.

Certifikát se ti odemkne po zhlédnutí všech lekcí online kurzu. Můžeš si ho pak stáhnout a kamkoliv sdílet (web, LinkedIn, FB & IG…) nebo vytisknout.

Jasně! Naše online kurzy si snadno pustíš na mobilním telefonu, tabletu i počítači. Stačí ti k tomu internetové připojení.

Máš dotaz? Napiš nám!

Neboj se zeptat, rádi ti s čímkoliv poradíme a vše vysvětlíme.