Kurzy

 • 50 Lekcí

  Adobe Illustrator pro začátečníky

  Tento online kurz Mirek postavil tak, jak by si přál, aby ho před několika lety někdo  učil základy Illustratoru. Nebudeš celou dobu dělat jednu perfektní ilustraci, ale ukáže ti krok za krokem stavební kameny, na kterých pak zvládneš snadno vytvářet svou grafiku. Po absolvování online kurzu se už v Adobe Illustrator nikdy neztratíš.
 • 41 Lekcí

  Canva pro začátečníky

  Chceš se naučit pracovat v jednoduchém a přitom profesionálním nástroji na tvorbu grafiky? V programu Canva můžeš připravit příspěvky na sociální sítě, grafiku na menu restaurace, vytvořit si e-book a spoustu dalších věcí. Tento kurzu tě provede úplnými začátky, ať můžeš naplno tvořit krásnou a profesionální grafiku.
 • 21 Lekcí

  Jak navrhnout dokonalý e-book

  Titulní strana je první část e-booku, kterou vaši klienti uvidí a může být také částí poslední. Špatný první dojem může v tomto případě zničit dlouhé týdny vaší skvělé práce. Atraktivní hlavní strana vyzařuje kvalitu a hodnotu. Zní to možná povrchně, ale v tomto případě máte jen jednu možnost zaujmout. Sama to znám, pro své klienty jsem navrhla několik magnetů a trvalo mi dlouho, než jsem našla ten pravý postup. Hrozně mě těší, že se za mnou klienti vrací. Proto jsem se rozhodla podělit o svou osvědčenou strategii a vytvořila jsem pro vás mini kurz, ve kterém vás naučím, jak si v Canvě a PowerPointu vytvořit neodolatelný e-book.
 • 13 Lekcí

  Jak upravovat fotky v Adobe Lightroom

  Nauč se do detailu ovládnout jeden z nejlepších nástrojů na úpravu fotek – Adobe Lightroom. Petr s tebou projde každou část workflow potřebnou pro úpravu fotek. Naučíš se udělat si ve fotkách pořádek, jejich třídění, následnou úpravu a nakonec také jejich správný export. V online kurzu tě čekají i lekce s RAW soubory ke stažení, ve kterých můžeš společně s Petrem upravovat stejné fotky a naučit se tak ještě mnohem víc. Odhal tajné tipy a triky pro práci s Lightroomem a nahlédni do workflow, které Petr používá každý den.
 • 15 Lekcí

  Jak využít TikTok pro business

  Chceš umět s TikTokem jako profesionál? Zjisti, jak TikTok využít nejen pro své podnikání a nauč se tak do detailu ovládnout jednu z nejpopulárnějších sociálních sítí!
 • 10 Lekcí

  Jóga po práci

  Uvolni po práci svá zatuhlá záda a posil svůj střed těla v krátkých lekcích, které zvládneš i při nabitém programu!
 • 18 Lekcí

  Jóga pro začátečníky

  Připoj se k Báře a její 14denní jógové výzvě, ve které shrnuje všechny své zkušenosti z posledních let své jógové praxe. Ať už jsi úplný začátečník nebo ti už nějaké jógové polohy a cvičení nejsou cizí, tento online kurz tě provede krok po kroku od začátků teorie a praxe, až po pokročilejší cvičení a flow. Bára jednoduše vysvětluje základy jógy a hned na ně navazuje praktickou ukázkou. A nezapomeň, kurz obsahuje soukromou diskuzní skupinu (přístupná z bočního panelu), ve které můžeš se všemi sdílet své pokroky nebo řešit otázky a zajímavá témata.
 • 18 Lekcí

  Jóga restart

  Začni cvičit jógu s Bárou. Online kurz Jóga restart obsahuje 12 lekcí ve kterých se naučíš, jak se pomocí jógy zbavit stresu a uvolnit se, jak posílit a formovat své tělo, jak zvýšit svou flexibilitu a ještě mnohem víc. Lekce si můžeš pouštět kdykoliv a odkudkoliv, ať už jsi doma, nebo u moře. Také je můžeš kombinovat podle sebe a mít tak jóga lekce pro každou situaci či náladu. Do kurzu máš neomezený přístup a můžeš se také lektorky Báry na cokoliv zeptat. Online kurz obsahuje i krátký jóga e-book, který zahrnuje cvičební plán na 30 dní a motivační deníček. Jednotlivé jógové lekce můžeš pravidelně opakovat a cvičit podle plánu, nebo podle svého tempa.
 • 27 Lekcí

  Online kurz lifestyle fotografie

  Chceš se naplno začít věnovat fotografii? Ať už s focením teprve začínáš, nebo už máš nějaká focení za sebou, tento online kurz ti ukáže základní techniky, tipy a triky, úpravy fotografií, práci s modelem a ještě mnohem víc. Petr shrnuje své know-how do jednoduchých videí, které si můžeš pustit kdykoliv znovu. Pokud chceš svou fotografii posunout ještě dál, můžeš si ke kurzu přidat také bonusový preset a uzavřenou diskuzní skupinu, nebo dokonce osobní workshop s Petrem a modelkou. Je jen na tobě, kolik chceš investovat do své cesty profesionálního focení. 
 • 5 Lekcí

  Právo v influencer marketingu

  Málokdo si hlídá, aby influencer spolupráce se značkou či agenturou byly právně správně. A to, mimo problémů s úřady, může způsobit nedůvěru sledujících v influencera, samotnou značku a působit neprofesionálně ze strany agentury. Petry online kurz Právo v influencer marketingu využije každý markeťák, influencer či brand manager, který chce svou práci dělat kvalitně a v mezích zákona. Petra probere (ne)označování spoluprací, co je influencer marketing z hlediska práva, jaké produkty a zboží nesmí influenceři propagovat (nejen) od Q3 2021, co s bartery a dárky a jak má vypadat smlouva s influencerem. To vše během 30 minut, jednoduše, na příkladech z praxe a bez paragrafů.
 • 7 Lekcí

  Právo v marketingu

  Všichni to známe, kalendář plný schůzek a další kampaň před námi. Mimo jiné je potřeba vyřešit i licence k výstupům, zjistit jestli se odvážné copy a vizuál od kreativců může vůbec použít a do toho musíš vyřešit GDPR. Když je však málo času, některé věci jdou stranou. Jak si ale vše pohlídat a přitom neležet hodiny v zákonech a paragrafech? Petra si pro tebe připravila půlhodinový online kurz Právo v marketingu plný informací o právu v marketingu, kde vše vysvětlí jednoduše, s ukázkami z praxe a bez paragrafů. Dozvíš se, jak řešit autorská díla, jaký je rozdíl mezi souhlasem s použitím a licencí, jak a co lze sdílet na sociálních sítích, co je to nekalá soutěž a také jak řešit GDPR.
 • 1 Lekce

  Představení platformy Kurzeo

  Vítejte na platformě Kurzeo! Portálu, který vám pomůže naplno dělat to, co vás baví. V krátkém videu vám představíme jak sledovat kurzy, jak se zúčastnit diskuzí a další důležité funkce.
 • 20 Lekcí

  Základy propagace na Facebooku (a Instagramu)

  V tomto online kurzu tě Václav do dvou hodin naučí základy marketingu na Facebooku a připravování reklam. Dozvíš se, jak pracovat v Business manageru, jak zvolit správný cíl kampaně, vhodné plánování rozpočtu, jaké jsou možnosti nastavení okruhů uživatelů, vyhodnocování kampaní a ještě mnohem víc. Kurz lze také využít pro vytváření reklam na Instagram z Business Manageru.
 • 21 Lekcí

  Základy reklamní textařiny

  Napsat text umí každý. Umět ho napsat dle zadání, na základě person, přitom upoutat v prvních větách, vyřešit problém zákazníka a být při tom všem kreativní, to už chce znalosti a zkušenosti. Martina má za sebou sedmiletou praxi jako profesionální copywriter, idea maker a social media manager pro malé i velké české značky a v tomto kurzu ti předá své zkušenosti v základech reklamní textařiny, online kurzu pro všechny začínající psavce.
 • 11 Lekcí

  Základy sebevědomé komunikace

  Nauč se vnímat tělo jako komplexní nástroj pro komunikaci. Lukáš Adam tě v 10 jednoduchých lekcí provede základy správné komunikace a prakticky s tebou procvičí ty nejdůležitější prvky komunikace, jako práce s tělem, hlasem, dechem, správné vyslovování, odbourávání řečových zlozvyků, empatické vnímání a naslouchání, čtení a sdělování emocí, gestikulace a ještě mnohem více.
 • 8 Lekcí

  Základy účetnictví pro podnikatele a firmy

  Kdo chce podnikat, nevyhne se účetnictví. Nemusí to být takový strašák, jak se může zdát. Stačí umět alespoň základy účetnictví a vše pak jde mnohem snadněji a hlavně s klidem v duši.
 • 12 Lekcí

  Základy úpravy fotografií v Adobe Lightroom

  Chceš se naplno začít věnovat fotografii? Tento online kurz ti ukáže Adobe Lightroom od základu. Petr probírá témata jako základní workflow, import fotografií, Develop modul na úpravy, základní úpravy, filtrování v knihovně, export, tvorba vlastních presetů a ještě mnohem víc.